Мрії здійснилися. У місті Долинська побачили великий баскетбол

Соціальний проект «Маленькі міста-великий баскетбол» приїхав до міста Долинська Кіровоградської області. Причому ініціатори проекту, представники команди БК «Кремінь» (Кременчук) та генерального спонсору енергетичної компанії «Тепла оселя», завітали до Долинської на запрошення любителів баскетболу, які ДУЖЕ хотіли показати дітям гравців української Суперліги. Мрія, як дітей, так і дорослих здійснилася.

4 грудня майстер-клас для юних баскетболістів та баскетболісток міста Долинська провели гравці БК «Кремінь» Богдан Ясиненко та Андрій Кожемякін.

Було чимало цікавих естафет, а на завершення дітвора разом з гравцями Суперліги України зіграли товариську зустріч. І хоч формально перемогла команда Богдана Ясиненка, але у підсумку ніхто не залишився у програші.

Діти були щасливими від майстер—класу та спілкування із гравцями БК «Кремінь», а представник енергетичної компанії «Тепла оселя» за доброю традицією подарував юним спортсменам 10 баскетбольних м’ячів «Wilson».

Традиційно під час майстер-класу гарного настрою глядачам та учасникам додавали дівчата з групи підтримки БК «Кремінь».

Приємно, що на свято завітали і представники районної влади. Перший заступник голови Долинської РДА Олександр Ворона був приємно вражений побаченим та зазначив, що такий майстер-клас стане необхідним імпульсом у розвитку баскетболу в районі: «Дуже класно, що БК «Кремінь» та компанія «Тепла оселя» започаткували і реалізовують саме такий соціальний проект. Він не лише популяризує баскетбол, але є для дітей необхідною рекламою здорового способу життя».

Нагадаємо, баскетбольний клуб "Кремінь" (Кременчук), учасник чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги, спільно з енергетичною компанією "Тепла Оселя" реалізують соціальний проект "Маленькі міста - великий баскетбол".

Головна мета проекту «Маленькі міста – великий баскетбол»: це популяризація баскетболу та розвиток дитячо-юнацького баскетболу у невеликих містах та селищах нашого регіону через безпосереднє спілкування із гравцями клубу української Суперліги БК «Кремінь» (Кременчук).