Майстер-клас відбувся у Миргороді

Соціальний проект «Маленькі міста-великий баскетбол» подорожує Україною. Після Світловодська Кіровоградської області, ініціатори проекту представники команди української Суперліги БК «Кремінь» (Кременчук) та генерального спонсору енергетичної компанії «Тепла оселя» приїхали до міста Миргород Полтавської області.

До дітей завітали капітан команди Максим Балашов та гравець Олександр Шостуха. Приїхали з подарунками від енергетичної компанії «Тепла оселя» - новенькими баскетбольними м’ячами. Як завжди учасникам та глядачам гарного настрою додавали дівчата з групи підтримки БК «Кремінь».

Хлопчаки 2007-2008 року народження ловили кожний рух та слово гравців Суперліги. Максим Балашов та Олександр Шостуха провели насичене заняття з дітьми, де були розминка, різні баскетбольні вправи і на завершення відбувся міні-матч, де команди очолили самі майстри українського баскетболу. А після цього всі бажаючі могли сфотографуватися із гравцями та поспілкуватися з ними.

До речі, було помітно, що позитивні емоції від майстер-класу отримали не лише діти та глядачі, але й самі гравці. Максим Балашов розповів, що розпочинав займатися баскетболом ще у 2 класі і згадав, як кожне тренування ставало новим кроком до великого спорту: «Дуже важливо, що до дітей приїздять професійні гравці, які мають досвід виступів на високому рівні, а отже малеча бачить саме великий баскетбол не по телевізору, а безпосередньо у своєму місті, на своєму майданчику.».

Представники компанії «Тепла оселя» відзначили те, як у самих гравців Суперліги з кожною хвилиною майстер-класу додавалося все більше натхнення та емоцій від спілкування з дітьми, а скільки радощів було на обличчях самих юних баскетболістів міста Миргород.

Президент БК «Кремінь» Віктор Кобзистий залишився задоволеним від того, як проект «Маленькі міста-великий» набирає оберти: «Ми бачимо позитивну динаміку від реалізації проекту клубу та наших партнерів енергетичної компанії «Тепла оселя». Все більше запитів надходить, аби майстер-клас приїхав до різних міст, селищ та сіл Полтавської, Кіровоградської та інших областей.

Нагадаємо, головна мета проекту «Маленькі міста – великий баскетбол»: це популяризація баскетболу та розвиток дитячо-юнацького баскетболу у невеликих містах та селищах нашого регіону через безпосереднє спілкування із гравцями клубу української Суперліги БК «Кремінь» (Кременчук).