У майстер-класі прийняли участь, як хлопці, так і дівчата

Соціальний проект «Маленькі міста-великий баскетбол» подорожує містами, селищами та селами України. Ініціатори проекту представники команди української Суперліги БК «Кремінь» (Кременчук) та генерального спонсору енергетичної компанії «Тепла оселя», завітали до міста Пирятин Полтавської області. Майстер-клас пройшов в форматі свята з нагоди 25-річчя місцевого баскетбольного клубу «Оранжевий м’яч».

На свято приїхали з подарунками від енергетичної компанії «Тепла оселя» - баскетбольними м’ячами «Wilson». Традиційно учасникам та глядачам майстер-класу гарного настрою додавали дівчата з групи підтримки БК «Кремінь». Для дітей майстер-клас провів гравець БК «Кремінь» - Альберт Кравець.

Приємно, що у заході взяли участь не тільки хлопчаки, але й дівчата.

За словами тренера баскетбольного клубу «Оранжевий м`яч» Олександра Богатинського майстер-клас став чудовим подарунком до 25-річниці клубу: «Це дуже важливо, коли за допомогою такого проекту відбувається популяризація баскетболу у різних регіонах України. Діти долучаються до великого баскетболу, підвищують свою майстерність»

Представники компанії «Тепла оселя» переконані, проект «Маленькі міста-великий баскетбол» є не просто спортивною подією в містах, селищах та селах України, але й важливою соціальною складовою у розвитку регіонів: «Такі заходи необхідні у вихованні підростаючого покоління. Приємно, що до майстер-класу долучилися і дівчата, які ні в чому не поступалися хлопчакам.

Нагадаємо, баскетбольний клуб "Кремінь" (Кременчук), учасник чемпіонату України з баскетболу серед команд Суперліги, спільно з енергетичною компанією "Тепла Оселя" реалізують соціальний проект "Маленькі міста - великий баскетбол". Головна мета проекту «Маленькі міста – великий баскетбол»: це популяризація баскетболу та розвиток дитячо-юнацького баскетболу у невеликих містах та селищах нашого регіону через безпосереднє спілкування із гравцями клубу української Суперліги БК «Кремінь» (Кременчук).