Великий баскетбол завітав до міста Помічна

Соціальний проект «Маленькі міста-великий баскетбол» приїхав до м.Помічна Кіровоградської області. Ініціатори проекту, БК «Кремінь» (Кременчук) та генеральний спонсор енергетична компанія «Тепла оселя», відгукнулися на запрошення тренера дитячої команди БК «Орли» Аріеля Фідальго Поррати. Кубинець, який давно живе в Україні, виховує майбутніх зірок вітчизняного баскетболу.

23 січня 2017 року майстер-клас для юних баскетболістів та баскетболісток провели гравці БК «Кремінь» та української Суперліги Максим Зозуля та Ярослав Кадигроб.

Діти була у захваті від спілкування із Максимом та Ярославом, а енергетичної компанії «Тепла оселя» порадувала малечу подарунком. яким традиційно є 10 баскетбольних м’ячів «Wilson».

Під час майстер-класу гравці БК «Кремінь» провели чимало цікавих баскетбольних вправ та естафет, а на завершення дівчата та хлопці разом з гравцями Суперліги зіграли товариську зустріч.

Вже звично, що під час майстер-класу гарного настрою глядачам та учасникам додавали дівчата з групи підтримки БК «Кремінь». Почесними гостями на святі баскетболу стали представники міської влади. Мер міста Помічна Микола Антошик переконаний, що такий проект є необхідним імпульсом у розвитку баскетболу в різних областях України: «Коли спорт є масовим явищем – це значить, що якомога більше дітей будуть залучені до здорового способу життя, що є важливою складовою для нашого суспільства. Такі проекти як «Маленькі міста – великий баскетбол» стають справжнім святом улюбленої гри мільйонів».

Помічник депутата обласної ради Сергій Хрущ не просто прийшов на майстер-клас, але й взяв в ньому участь. Серій Іванович у юні роки захоплювався баскетболом, грав у обласній першості. Не покинув свого захоплення і зараз. Він впевнений, що великий баскетбол має стати постійним гостем у дітлахів, які тільки розпочинають тренуватися: «Дякуємо і команді, і спонсору за реалізацію цього проекту. Дуже хочеться щоб він розвивався й надалі та став невід’ємною частиною всеукраїнської програми з популяризації баскетболу в нашій державі».